ROJ - Usługi dźwigowe
509 231 006 24h/7dni w tygodniu
43-170 Łaziska Górne ul. Gostyńska 18


Wynajem dźwigów Rybnik

Dysponując jedną z najnowocześniejszych i najbogatszych flot przenośnych dźwigów jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom sprzęt o szerokim zakresie prac. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego. Lokalizacją w której działamy jest między innymi Rybnik, miasto w którym zapotrzebowanie na dźwigi jest duże. Maszyny wypożyczają u nas osoby prywatne i firmy działające w branży budowlanej, montażowej, przemysłowej. Oferowana bogata flota dźwigów proponowana naszym klientom to maszyny w pełni profesjonalne idealne do wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń.

Nowoczesna flota dźwigów

Zdajemy sobie sprawę z tego jak trudną pracę wykonują dźwigi. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę wynajmu maszyn dźwigowych. Każda maszyna oddawana do użytku dla naszych klientów jest wcześniej serwisowana i diagnozowana w celu wyeliminowania ewentualnych problemów technicznych. Nasze dźwigi regularnie przechodzą testy wytrzymałościowe i testy bezpieczeństwa, po to aby nasi klienci mogli korzystać z maszyn dźwigowych w sposób bezpieczny.

Posiadamy maszyny dźwigowe, które sprawdzą się zarówno do prac montażowych, konserwacyjnych przeprowadzanych na wysokości jak również dźwigi do prac wyburzeniowych, czy transportu ciężkich materiałów.

Dźwigi w Roj Rudolf

Roj Rudolf jest jedną z największych firm wynajmujących dźwigi na terenie wielu śląskich miast. Jeśli chodzi o Rybnik, chcąc wynająć dźwig w tej lokalizacji oddajemy naszym klientom do dyspozycji różnorodną gamę dźwigów do mniej lub bardziej wymagających prac wysokościowych. Oferowane przez firmę dźwigi są mocne, solidnej konstrukcji oraz wyposażone w innowacyjne rozwiązania napędowe i sterujące. Dzięki czemu maszyny te zapewniają wygodę i bezpieczeństwo pracy.

43-170 Łaziska Górne
ul. Gostyńska 18

NIP
6351003441

509 231 006
24h/7dni w tygodniu

biuro@dzwigi-laziska.pl / www.dzwigi-laziska.pl

Usługi dźwigowe realizujemy w miastach: Żory, Łaziska Górne, Rybnik i na cały Śląsk

Usługi dźwigowe Śląsk | Wynajem Żurawi Śląsk | Wynajem dźwigów Śląsk | Wynajem dźwigów Żory | Dźwigi Żory | Wynajem dźwigów Rybnik